SPEDYTOR KRAJOWY, MIĘDZYNARODOWY

Do naszych placówek w Nowej Soli, Zielonej Górze, Głogowie i Wrocławiu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 Spedytor krajowy, międzynarodowy

 Zakres obowiązków:

- pozyskiwanie zleceń transportowych,

- budowanie trwałych i długotrwałych relacji z klientami,

- przygotowanie i tworzenie ofert oraz zleceń transportowych,

- prowadzenie negocjacji handlowych,

- kształtowanie właściwego wizerunku firmy.

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spedycyjnej/transportowej,

- j. niemiecki lub j. angielski,

- rozbudowane umiejętności negocjacyjne, handlowe, interpersonalne w zakresie telefonicznej i mailowej obsługi klientów,

- komunikatywność, otwartość, kreatywność, ambicje,

- dodatkowym atutem będzie posiadanie kontaktów z klientami/przewoźnikami.

Oferujemy:

- pracę w firmie z dwudziestoletnim stażem o ugruntowanej pozycji na rynku,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- stacjonarna praca biurowa w:

-  Zielonej Górze,

-  Nowej Soli,

-  Głogowie,

-  Wrocławiu.

- realna możliwość rozwoju i awansu zawodowego,

- praca w młodym, dynamicznym i ambitnym zespole,

- duża samodzielność w działaniu.

Prosimy o wysyłanie CV na adres [email protected]

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji - zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 Dz. Ust. nr 133, poz. 883".